Рекламно-маркетингова
компанія

м. Рівне
(097) 784-46-75
(0365) 43-33-34
Портфоліо | Лайтбокс

Лайтбокси, Рівне

Світлові короби (лайтбокси) - один з найпоширеніших засобів зовнішньої реклами, який, за статистикою, здатний збільшити впізнаваність бренду на 22%. Лайтбокс не тільки донесе інформацію кінцевому споживачеві, але також може виступати прикрасою екстер'єру будівлі. Лайтбокси простоті в експлуатації та чудовов підходять для рекламування короткострокових акцій (заміна рекламного постера займає всього кілька хвилин), а також можуть служити постійної вивіскою.

Переваги лайтбоксів як засобів зовнішньої реклами.
Найважливішою перевагою лайтбоксів - успішна реклама бренду у вечірній і навіть нічний час. Ось чому даний засіб зовнішньої реклами вибирають заклади, що працюють в післяобідній і нічний час - ресторани, торгові центри, розважальні заклади, гральні клуби і т.д.

    До інших переваг лайтбоксів можна віднести:
  • довговічність: будучи виготовленими з міцних матеріалів, лайтбокси служать довго і не втрачають презентабельний вигляд після тривалого часу експлуатації.
  • простота у догляді та обслуговуванні: світловий короб легко очистити від забруднень, в заміні люмінесцентних ламп також немає нічого складного.
  • економічність: виготовлення світлових коробів обходиться дорожче виготовлення інших засобів зовнішньої реклами, але в певному сенсі лайтбокси допомагають економити. Вам не потрібно щоразу замовляти виготовлення нового лайтбоксу - досить просто міняти постери, друк яких обходиться дешевше вивісок, а про ефективність реклами за допомогою світлових коробів згадувалося вище.
Заповни форму та отримай
БЕЗКОШТОВНУ консультацію експерта!
Контакти
Графік роботи
пн-пт 9:00-18:00
Контакты
тел. (097) 784-46-75
тел. (0365) 43-33-34
neomark@ukr.net
+